Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.Doprava

Doprava a způsob převzetí zboží

 

Společnost SIDONIUS palety s.r.o. zajišťuje též dopravu palet vlastním vozovým parkem:

- Renault Master 2,5m ložná plocha

- Peugeot Boxer 3,6m ložná plocha

- Iveco Eurocargo 7,5t, 225 EUR


Paušální cena za dopravu do Prahy, nebo do 40km okruhu od Lysé nad Labem:

450,-Kč vč. DPH (do 10ks palet)

650,-Kč vč. DPH (do 50ks palet)


Doprava palet pro stálé firemní zákazníky je do 3 dnů, doprava menšího počtu palet (pod 20 ks) může být vzhledem k vytíženosti dopravy i 15 pracovních dnů.

Nezajišťujeme výnos do patra, zboží skládáme za první uzamykatelné dveře (vč. zahradní branky) a to bez vyjímky. Odnos lze zajistit individuálně, za příplatek, po telefonické, nebo emailové dohodě.


Do 220km a 50ks palet zajišťujeme vlastní dopravu dodávkovým vozem, cena dle vzdálenosti, max 1990,- bez. DPH.

Nad 150km vzdálenosti a do 20ks palet využíváme přepravní společnost GEIS. (minimum 2100,- vč. DPH). Cena se řídí aktuálním mýtným, palivovým příplatkem a vzdáleností.

Dopravné se velmi liší od lokalit, nechte si dopravu spočítat našimi pracovníky na telefonu či emailu.

Pro doplňky a zboží do 30kg zasíláme přepravní společností InTime (250,- vč. DPH)

Větší objemy zboží (nad 200ks) zajišťujeme vlastní nákladní dopravou, cenu sdělíme po telefonické konzultaci (607 013 306).

Nevyhovuje Vám cena dopravy? Nechte si ji přesně spočítat operátorem chatu, nebo pošlete dotaz na email lysa.sidonius@seznam.cz . Odpovíme obratem.

OSOBNÍ ODBĚR:

Osobní odběr je možné provést na dvou Vámi zvolených místech. Zboží na Vás bude čekat 5 pracovních dnů od potvrzení termínu osobního odběru.

1) provozovna a výdejní místo - Poděbradova ulice, bez čísla popisného, průmyslová zóna, viz mapka.

Svítivě zelená budova. Pozor, vedle sebe zde sídlí dva obchody s paletami, nutno nevjíždět do šedých vrat, ale popojet níže. Naše budova je označena jako SIDONIUS palety s.r.o. - výdejní místo eshopu. Poplatek 0,-.

Zde si můžete zboží odebrat v neomezené šíři.

2) Výdejní místo: Před Obcí 363, 25063 Nová Ves - Praha východ - žlutý rodinný dům. Vzhledem k omezené kapacitě skladovacího prostoru je možné si zde vyzvednout pouze do 15ks palet, ostatní, menší zboží (brusky, kotouče, příslušenství) neomezeně. Poplatek 25,- bez DPH. Zde na Vás bude zboží čekat 3 dny, poté bude navráceno na centrální sklad v Lysé nad Labem, kde si jej budete moci vyzvednout v pracovní dny v čase 8:30-15:30. Nutno si na osoní odběr zavolat předem a potvrdit termín, tel.: 607013306.