Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

Podporuje mojeID

Doprava

Doprava a způsob převzetí zboží

 

Společnost SIDONIUS palety s.r.o. zajišťuje též dopravu palet vlastním vozovým parkem:

- Renault Master 2,5m ložná plocha

- Peugeot Boxer 3,6m ložná plocha

- Iveco Eurocargo 7,5t, 225 EUR

 

Paušální cena za dopravu do Prahy, nebo do 40km okruhu od Lysé nad Labem:

550,-Kč vč. DPH (do 10ks palet)

890,-Kč vč. DPH (do 50ks palet)

 

Doprava palet pro stálé firemní zákazníky je do 3 dnů, doprava menšího počtu palet (pod 20 ks) může být vzhledem k vytíženosti dopravy i 15 pracovních dnů.

Nezajišťujeme výnos do patra (zpoplatněno), zboží skládáme za první uzamykatelné dveře (vč. zahradní branky) a to bez vyjímky. Odnos lze zajistit individuálně, za příplatek, po telefonické, nebo emailové dohodě.

 

Do 220km (počítána i cesta zpět!) a 50ks palet zajišťujeme vlastní dopravu dodávkovým vozem, cena dle vzdálenosti, max 2490,- bez. DPH.

Nad 150km vzdálenosti a do 20ks palet využíváme přepravní společnost GEIS. (minimum 2800,- vč. DPH). Cena se řídí ceníkem přepravce, , váhou a rozměrem zásilky, aktuálním mýtným, palivovým příplatkem a vzdáleností.

Dopravné se velmi liší od lokalit, nechte si dopravu spočítat našimi pracovníky na telefonu či emailu.

Pro doplňky a zboží do 10kg zasíláme přepravní společností InTime (350,- vč. DPH)

Větší objemy zboží (nad 200ks) zajišťujeme vlastní nákladní dopravou, cenu sdělíme po telefonické konzultaci (607 013 306).

Nevyhovuje Vám cena dopravy? Nechte si ji přesně spočítat dotazem na email lysa.sidonius@seznam.cz . Odpovíme obratem.

OSOBNÍ ODBĚR:

Osobní odběr je možné provést na dvou Vámi zvolených místech. Zboží na Vás bude čekat 5 pracovních dnů od potvrzení termínu osobního odběru, pokud nebude smluveno jinak.

1) provozovna, vzorková prodejna a výdejní místo - Poděbradova 1751 (nejbližší číslo popisné, Lysá nad Labem - areál bývalé šlechtitelské stanice, zelená budova SIDONIUS palety s.r.o., naproti stavebninám NIKOL.

Poplatek za osobní odběr 0,-.

Zde si můžete po výzvě k odběru zboží odebrat, vyzkoušet a podrobně prohlédnout, popřípadě se dohodnout na výrobě dle Vašich požadavků.